ODNOFEST 2018

2018-05-24

We Wrocławiu od piątku 25 maja 2018 do niedzieli 27 maja 2018 odbywa się Festiwal Odnowienia ODNOFEST z Joshem McDowellem. Spotkać nas można w piątek od 16:00 na "Sąsiadówce" przy ul. Kłodnickiej 2 oraz w sobotę i niedzielę od około 16:00 na Wyspie Słodowej. Mamy bezpłatne egzemplarze książek Josha McDowella, literaturę chrześcijańską, broszury oraz radia solarne dla Państwa. Zapraszamy!

 

Nasze spotkanie we Wrocławiu

2018-04-08
7 kwietnia zebraliśmy się we Wrocławiu, jako Stowarzyszenie Chrześcijańskie "Impuls" Trans World Radio Polska. Dyskutowaliśmy o przyszłości - musimy zebrać pilnie fundusze na dwa nowe mikrofony studyjne (koszt około 800 zł) oraz nowy mikser (tu brakuje nam 5000 - 6000 zł), tak aby móc kontynuować produkcję audycji dla Państwa. Rozmawialiśmy o zmianach na naszej stronie internetowej - - idziemy w kierunku publikacji plików w formacie głównie MP3. Stare formaty zostaną jeszcze dla słuchaczy do nich przyzwyczajonych. Nasza praca składa się z produkcji programów, tłumaczeń, drukowania broszur, ewangelizacji oraz utrzymywania kontaktów w celu czynienia ludzi uczniami Jezusa. Dziękowaliśmy Bogu za korespondencję, e-maile i telefony od Państwa. Modlimy się o zatrudnienie przynajmniej trzech osób w studio, aby zachować ciągłość naszej pracy, która trwa już ponad 25 lat! Dziękujemy za pracę kilkunastu naszych wolontariuszy. Zapraszamy do dzielenia się uwagami i pomysłami dotyczącymi programów oraz literatury. Nasz telefon 601 400 892 nasz e-mail korespondencja@twrpolska.org
 

Przypadek Judasza

2018-03-27
Przeczytajmy słowa zapisane w Mat.26,14-16: "Wtedy odszedł jeden z dwunastu, którego zwano Judasz Iskariot, do arcykapłanów i rzekł: Co mi chcecie dać, a ja go wam wydam? Oni zaś wypłacili mu trzydzieści srebrników." Ciekawe jaki proces wewnętrzny przeszedł Judasz od chwili, gdy zachwycony podążał za Jezusem, aby po trzech latach wydać go i sprzedać. Przecież na początku wszedł do grona apostołów jako zwolennik nauk Jezusa, przecież widział całe dobro jakiego Jezus udzielał innym, był świadkiem Jezusowych mów, wykładów i cudów. Dlaczego zwątpił? Dlaczego zdradził? To na zawsze pozostanie dla nas tajemnicą. Przypadek Judasza stawia i przed nami wyzwanie, gdy pojawiają się wątpliwości, pytania odnośnie Jezusa i wiary. Czy potrafimy sobie z nimi poradzić? A jeśli nie, to może zanim wyprzemy się Jezusa warto z kimś porozmawiać o tych wątpliwościach, aby pozostać z Jezusem i trwać przy nim na wieki.
 

Zaangazuj się w pracę TWR

2016-12-21
Czy chciałbyś/chciałabyś zaangażować się w pracę misyjną radia TWR? Wprowadzamy nowe programy, akcje misyjne i modlitewne:) twórz to razem z nami, zapraszamy:) Nie wahaj się, dołącz do nas! Czekamy na Ciebie ---> skontaktuj się z nami
 

Gdzie słuchać Trans World Radio Polska

2016-12-20
“Impuls” TWR Polska nadaje swoje programy codziennie na falach średnich 1467 kHz w godzinach 21:45 – 22:14. W Internecie, na dowolnym urządzeniu, także smartphonie lub tablecie - kliknij na stronie http://twrpolska.org w górnej części ekranu napis SŁUCHAJ (czynne 24 godziny). Zapraszamy!
 

Impuls TWR Polska 24h

2014-09-02
Audycji Impuls TWR Polska możesz słuchać o każdej porze w Internecie. W „Ramówce” znajdziesz tygodniowy program nadawania audycji w eterze oraz w Internecie, zarówno produkowanych przez nas jak i naszych partnerów.
 

Impuls TWR Polska w wersji mobilnej

2014-09-02
Jeśli posiadasz smartphon lub tablet z dowolnym systemem (Windows, Android, iOS, Linux) - w przeglądarce urządzenia strona twrpolska.org otworzy się automatycznie w wersji mobilnej, która daje możliwość słuchania radia, wysyłania komentarzy na Facebook oraz przeglądania strony TWR Impuls.
 
Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta:
PKO BP IV Oddział
Wrocław, ul. Gepperta 4
05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe