Konerencja „Women of Hope”

2018-09-28
W Bratysławie na Słowacji odbyła się konferencja misyjna Women of Hope TWR. Były na niej dwie delegatki - jedna z naszego Stowarzyszenia Impuls TWR Polska, a druga z Wrocławskiego Forum Kobiet. Women of Hope TWR jest misją, która niesie kobietom nadzieję zbawienia, jaką można znaleźć tylko w Jezusie Chrystusie oraz uczy jak przekształcać ich życie na lepsze. Dociera poprzez media w ponad 250 językach do 195 krajów na świecie.
 

Zaangazuj się w pracę TWR

2018-09-20
  Aktualnie poszukujemy technika nagraniowego. Możliwe przeszkolenie od podstaw. Czy chciałbyś/chciałabyś zaangażować się w pracę misyjną radia TWR? Wprowadzamy nowe programy, akcje misyjne i modlitewne:) twórz to razem z nami, zapraszamy:) Nie wahaj się, dołącz do nas! Czekamy na Ciebie ---> skontaktuj się z nami
 

Gdzie słuchać Trans World Radio Polska

2018-09-20
“Impuls” TWR Polska nadaje swoje programy codziennie na falach średnich 1467 kHz w godzinach 21:45 – 22:14. W Internecie, na dowolnym urządzeniu, także smartphonie lub tablecie - kliknij na stronie http://twrpolska.org w górnej części ekranu napis SŁUCHAJ (czynne 24 godziny). Zapraszamy!
 

Nasze spotkanie we Wrocławiu

2018-04-08
7 kwietnia zebraliśmy się we Wrocławiu, jako Stowarzyszenie Chrześcijańskie "Impuls" Trans World Radio Polska. Dyskutowaliśmy o przyszłości - musimy zebrać pilnie fundusze na dwa nowe mikrofony studyjne (koszt około 800 zł) oraz nowy mikser (tu brakuje nam 5000 - 6000 zł), tak aby móc kontynuować produkcję audycji dla Państwa. Rozmawialiśmy o zmianach na naszej stronie internetowej - - idziemy w kierunku publikacji plików w formacie głównie MP3. Stare formaty zostaną jeszcze dla słuchaczy do nich przyzwyczajonych. Nasza praca składa się z produkcji programów, tłumaczeń, drukowania broszur, ewangelizacji oraz utrzymywania kontaktów w celu czynienia ludzi uczniami Jezusa. Dziękowaliśmy Bogu za korespondencję, e-maile i telefony od Państwa. Modlimy się o zatrudnienie przynajmniej trzech osób w studio, aby zachować ciągłość naszej pracy, która trwa już ponad 25 lat! Dziękujemy za pracę kilkunastu naszych wolontariuszy. Zapraszamy do dzielenia się uwagami i pomysłami dotyczącymi programów oraz literatury. Nasz telefon 601 400 892 nasz e-mail korespondencja@twrpolska.org
 

Impuls TWR Polska 24h

2014-09-02
Audycji Impuls TWR Polska możesz słuchać o każdej porze w Internecie. W „Ramówce” znajdziesz tygodniowy program nadawania audycji w eterze oraz w Internecie, zarówno produkowanych przez nas jak i naszych partnerów.
 

Impuls TWR Polska w wersji mobilnej

2014-09-02
Jeśli posiadasz smartphon lub tablet z dowolnym systemem (Windows, Android, iOS, Linux) - w przeglądarce urządzenia strona twrpolska.org otworzy się automatycznie w wersji mobilnej, która daje możliwość słuchania radia, wysyłania komentarzy na Facebook oraz przeglądania strony TWR Impuls.
 
Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta:
PKO BP IV Oddział
Wrocław, ul. Gepperta 4
05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe