Moc Internetu

Ostatnimi czasy kilkakrotnie słyszałem świadectwo nawrócenia, które dokonało się przy dużym udziale Internetu. Jedni nawracali się w wyniku słuchania kazań, inni poprzez strony chrześcijańskie a inni znajdowali adres zboru szukając miejsca dla siebie w chrześcijaństwie. Ten fakt uzmysławia nam, że to medium jest niezmiernie ważne i istotne w ewangelizacji. W zasadzie dzisiaj Internet dociera wszędzie, w łatwy sposób bez wiz i paszportów można przekazać przesłanie ewangelii wszędzie nawet tam gdzie z definicji chrześcijanie nie są wpuszczani.

Powinniśmy jako wierzący ludzie starać się tworzyć strony w tym medium, strony o wierze, o moim kościele. Jest to bowiem znaczących wkład w ewangelizację świata. A też tłumaczyć dobre strony na inne języki tak aby przesłanie zbawienia dotarło wszędzie.

Osobiście też włączyłem się w ten proces publikując moją stronę www. Można ją znaleźć pod adresem http://tysnicki.binet.com.pl

 
Jeden komentarz pod “Moc Internetu
  1. Erika pisze:

    Słusznie, dzięki działalności chrześcijan w internecie wielu znajduje drogę zbawienia. Niestety, także sekty, głoszące fałszywe nauki, są bardzo czynne w Internecie. Módlmy się, aby szukający Prawdy znaleźli właściwe strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta: PKO BP IV Oddział Wrocław, ul. Gepperta 4 05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe