O nas

Nasze Stowarzyszenie jest polską międzywyznaniową organizacją partnerską chrześcijańskiego światowego radia Trans World Radio. Naszym powołaniem jest głoszenie Słowa Bożego i ewangelizacja w polskim obszarze językowym, poprzez radio i Internet, we współpracy z Kościołami chrześcijańskimi w oparciu o Konwencję z Lozanny i Manifest z Manili.

W chwili obecnej nagrywamy 12 programy biblijne tygodniowo. Współpracujemy z podobnymi organizacjami w Polsce i w Europie. Programy są emitowane na falach średnich oraz w Internecie – na obszar Polski, Europy i innych części świata.

Rocznie otrzymujemy około 4000 listów, kontaktów telefonicznych i innych od słuchaczy, których wspieramy duchowo, przesyłamy Nowy Testament, drobną literaturę chrześcijańską oraz podstawowe materiały do studiowania Pisma Świętego.

Naszym podstawowym programem jest „Wędrówka przez Biblię” – pięcioletni cykl studium całego Pisma Świętego.Naszym celem jest dotarcie z ewangelią do niewierzących i zagubionych. W programach nie wskazujemy na odrębności teologiczne – pozostawiając decyzję słuchaczowi.

 

Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta: PKO BP IV Oddział Wrocław, ul. Gepperta 4 05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe