List od korespondentki z Polski Centralnej

Serdecznie dziękuję za list i wiersze. Bóg wie czego nam potrzeba i daje nam zupełnie co innego niż czasem oczekujemy. Ja wiem, że jestem słaba ale z Bogiem przebrnę przez każdą sytuację. Dziękuję za wspaniałą książeczkę – „Ćwiczenie się w pobożności”, pomaga mi ona w dążeniu do Boga. Proszę Was też o „Wędrówkę przez Biblię” gdyż cenię sobie bardzo treści w niej zawarte. Zostańcie z Bogiem.
 

List od korespondenta z Polski Północnej

Łaska i pokój od Boga Ojca i Pana naszego Jezusa Chrystusa niech będą z Wami. Dziękuję Wam za list i broszurę. Przepraszam, że tak zwlekałem z odpisaniem, ale podupadłem na zdrowiu. Mam kłopoty z nogą, chodzę o lasce. Piękne są Wasze audycje, pokrzepiające, umacniające wiarę w Boga. Coraz więcej jest ataków na wiarę w Boga, a Pan Jezus powiedział, że tak jak kwas przenika ciasto i staje się zaczynem chlebowym, tak ewangelia Jezusa Chrystusa musi przeniknąć cały rodzaj ludzki. Pozdrawiam mile i serdecznie wszystkich Was w studio.
 

List od korespondenta z Polski Północnej

Pozdrawiam całą redakcję TWR. Nadsyłam Wam drugą część listu. Gdybym miał więcej znaczków to pisałbym codziennie, gdyż jesteście bardzo bliskimi mi osobami. Pomimo, że jestem tutaj poznałem co to wolność, poznałem prawdziwie wolnych ludzi w Jezusie Chrystusie. Dowiedziałem się, że mnie też ktoś kocha. Znać Was to dla mnie pewnego rodzaju nagroda, jesteście dla mnie autorytetem. Wiem, że kiedy wyjdę z więzienia będę mógł w każdym momencie zwrócić się do Jezusa o pomoc. Pragnę głosić ewangelię całym sercem. Bóg daje mi nową wrażliwość i miłość do ludzi.
 

List od korespondenta z Polski Południowej

Jak zwykle Wasz list pokrzepił mnie. Nie prowadzę zeszytu biblijnego, bo mam problem ze zmobilizowaniem się, walczę z tym. Mam też problem z wybaczaniem, wiem że trzeba wybaczać ale nie zawsze potrafię. Często milczę i czekam aż przejdzie mi złość. Dziękuję Wam za Wasze świadectwa, pokrzepiają mnie. Będę prosił Boga, aby mnie zmienił i postawił na mojej drodze więcej ludzi takich jak Wy. Nie wiem też czy mogę obarczać Boga swoimi problemami? Pomóżcie mi znaleźć odpowiedź na to pytanie.
 

List od korespondentki z Polski Wschodniej

Dziękuję za uśmiechnięty list od Was. Pomimo podeszłego wieku żyję w biegu. Cieszę się, że mogę coś robić i czuję się dobrze. Modlę się, żeby właśnie w takim stanie Bóg zabrał mnie do siebie, a nie zrzędzącą, schorowaną w łóżku. Z przyjemnością zostałam babcią – jest to radość mojego życia i to z tego powodu żyję na wysokich obrotach. Ostatnio rzadziej słucham radia TWR, ale czytam czasopisma, które mi przysyłacie. Dziękuję Wam za słowa otuchy.
 

List od korespondenta z Polski Centralnej

Przepraszam, że tak długo nie pisałem. Mam pracę. Jeszcze przed wyjściem z zakładu karnego modliłem się do Pana, aby dał mi pracę, abym nie był dla nikogo ciężarem i abym mógł pomagać innym. Chodzę na nabożeństwa do kościoła Zielonoświątkowego, dostałem też od szwagierki laptopa i mogę korzystać z Internetu. Jestem Bogu wdzięczny za łaskę i pomoc. Mogłem też skontaktować się z córką. której nie widziałem kilka lat, i odnowić relację. Dzięki Bogu i dzięki Wam mogłem wrócić do normalnego życia.
 

List od korespondenta z Polski Północnej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chcę Was wszystkich serdecznie pozdrowić. Pamiętam o Was w modlitwie i proszę o błogosławieństwo i zdrowie również dla Waszych rodzin. Ciągle proszę Boga o to, aby stworzył we mnie serce czyste i rozumne. Pamiętam o tym, że dzień rozpoczęty bez modlitwy to dzień stracony i zmarnowany. Słucham Was już od 15 lat. Otrzymałem od Was Biblię i kasety oraz literaturę. Pisałem do Was do USA, Londynu i innych oddziałów. Z każdego zakątka świata dostawałem od Was materiały i literaturę. Przeżyłem silny wstrząs gdy pewnego razu natknąłem się na ewangelię w radiu. Chcąc znaleźć radio Wolna Europa natrafiłem na TWR. Prędko spisałem adres i zaczęło się nowe życie z Jezusem Chrystusem. Po 2/3 latach usłyszałem audycje o chrzcie, ukląkłem i poprosiłem Boga o chrzest. To Wy skierowaliście mnie do kościoła i pastora, abym mógł go przyjąć. Bogu dziękuję w modlitwie za prawdę, którą mogłem poznać. Proszę Was o stałą modlitwę za moją siostrę, która jest chora.
 
Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta: PKO BP IV Oddział Wrocław, ul. Gepperta 4 05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe