Godzina możliwości i uzdrowienia

to program prowadzony przez Pastora Austina Odunayo z RCCG – Wspólnoty Odkupionych Chrześcijan we Wrocławiu. Nadawany jest w czwartki o godzinie 18:00 w Internecie. Audycja dotyczy Słowa Bożego skupiającego się wokół tematu cudów i uzdrowienia. Dołącz do naszej modlitwy o uzdrowienie chorych, które możliwe jest dzięki Jezusowi Chrystusowi teraz i zawsze.

 

Droga do Boga

to program Józefa Brandysa produkowany w studio w Londynie. Cechami charakterystycznymi programu są: prosty język wykładów biblijnych i tradycyjna muzyka.

 

Wędrówka przez Biblię

to audycje Marka Cieślara nadawane od poniedziałku do piątku. Stanowią one pasjonującą podróż poprzez wszystkie księgi Biblii, przedstawiając tło historyczne, autorów ksiąg, treść każdej z nich, tłumaczenie ksiąg Starego Testamentu w nawiązaniu do Nowego Testamentu oraz wnikliwe odniesienia do naszych czasów.

 

Sedno

to program Charles’a Stanley’a, zawierający pogłębione biblijne refleksje na temat myślenia i działania wierzącego człowieka; to czas zastanawiania się nad drogą i celem życia. Prowadzi je Dariusz Banaszyk.

 

Żywa Wiara

to  program Ryszarda Tyśnickiego,  Henryka Dominika, Marka Zajączkowskiego nadawany w Internecie.  Są to rozważania prawd biblijnych w kontekście otaczającej nas rzeczywistości.

 

Przyjaciele

to program dla dzieci redakcji zaprzyjaźnionego Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie. Uczy on najmłodszych, jak powinny wyglądać relacje rodzinne wynikające z postawy ludzi wierzących. Emisja programu w Internecie.

 

Kontrowersje

Kontrowersje to program nadawany w dwóch blokach:
a) blok prowadzony przez Ryszarda Tyśnickiego  prezentuje w sposób niezwykle przystępny wybrane zagadnienia dotyczące podstawowych prawd biblijnych.
Audycja zwykle prowadzona jest w formie dyskusji pomiędzy teologiem a sceptykiem, dostępna w Internecie.

 

Głos Ewangelii

To audycje Fundacji „Głos Ewangelii”, organizacji chrześcijańskiej, której misją jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw życiowych. Program dostępny w Internecie.

 

Programy Archiwalne

Programy archiwalne dostępne w archiwum

 
Kontakt

Napisz do nas

Imię i nazwisko

Twój E-mail

Wiadomość

Wesprzyj nas

Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Dzięki niemu ciągle działamy.

Numer Konta:
PKO BP IV Oddział
Wrocław, ul. Gepperta 4
05 1020 5242 0000 2702 0020 4313

 
Nasi partnerzy

 

TWR Albania Holandia TWR Słowacja ERF Medien TWR Europe